Rentnet pomoc v zivo

“Do nepremičnin, brez bolečin” / Imate vprašanja? Stopite v stik za našo strokovno službo v živo sedaj!

Menu
  • Oddaja: Stanovanje
  • 3.5-sobno
  • 78m²
  • 8330 Metlika
  • Preverjeno
    Jugovzhodna Slovenija
    • Prodaja: Stanovanje,
    • 3.5-sobno,
    • 78m².
    • 8330 Metlika

    Prodajna cena

    EUR 125.000,00

    EUR 1602.56/m2

    Ključne lastnosti

    • Opremljeno: Opremljeno
    • Prostori: 3
    • Sobe: 2
    • Postelje: 3
    • Kopalnice: 1

    Želene lastnosti

    • Želena kvadratura:
    • Gradnja:
    • Posredovanje:
    • Želena lokacija:

    Podrobneje o nepremičnini

    78 m2, 3.5-sobno, adaptirano l. 2000, 1/2 nad., Prodaja, stanovanje, METLIKA, klima, CK, vsa infrastruktura, optika, bližina centra, šole, vrtca, vseljivo takoj. Cena cca 1400 EUR/ m2, prodamo. 

    Želene amenitete

    Prednostne ugodnosti, ki bi izboljšale udobje bivanja v novi nepremičnini