Rentnet pomoc v zivo

“Do nepremičnin, brez bolečin” / Imate vprašanja? Stopite v stik za našo strokovno službo v živo sedaj!

Menu
  • Oddaja: Hiša
  • poslovno-stanovanjska
  • 286m²
  • 6215 Divača
  • Preverjeno
    Obalno-kraška regija
    • Prodaja: Hiša,
    • poslovno-stanovanjska,
    • 286m².
    • 6215 Divača

    Prodajna cena

    EUR 380.000,00

    EUR 1328.67/m2

    Ključne lastnosti

    • Opremljeno: Delno opremljeno
    • Prostori: 3
    • Sobe: 4
    • Postelje: 8
    • Kopalnice: 2

    Želene lastnosti

    • Želena kvadratura:
    • Gradnja:
    • Posredovanje:
    • Želena lokacija:

    Podrobneje o nepremičnini

    286 m2, samostojna, zgrajena l. 1660, 2.015 m2 zemljišča, V Senožečah prodamo dve hiši z večjim zemljiščem (2015 m2), del nekdanjega grajskega kompleksa Snosetsch. Vila Marija vključuje gostinski lokal, nastanitvene prostore in razgledno teraso. Drugi objekt je v tretji gradbeni fazi. Skupna površina več kot 500 m2. Primerno za družino, investicijo ali turistični projekt, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR

    Želene amenitete

    Prednostne ugodnosti, ki bi izboljšale udobje bivanja v novi nepremičnini